Monitoring ve Online İtibar Yönetimi

İşletmeniz hakkında web sitelerinde ve sosyal medyada neler olduğunu anlık olarak analiz ederek sizlere gerçek zamanlı olarak sunuyoruz. Gerekli durumlarda aksiyon alıyor ve istenmeyen bilgilerin internet ortamında yayılmasına engel oluyoruz.

 

Web Tasarım Hizmeti

Web tasarım hizmetimizde yalnızca sizin isteklerinizi değil sektörünüzle ilgilenen kitlelerin davranışlarını da analiz ederek en uygun tasarım ve uygulamaları hazırlıyoruz. Tüm cihazlara uyumlu olarak responsive olarak hazırlanan tasarımlarımızdan en yüksek Google performansının sağlanmasına yönelik optimize ediyoruz.

Fotoğraf ve Video Hizmeti

Fotoğrafa sanat gözüyle yaklaşarak ürünlerinizi veya işletmenizi en iyi şekilde sunmanıza yardımcı oluyoruz. Karadan, Sulatından ve Havadan Fotoğraf ve video çekimi için en güncel ekipmanları kullanıyoruz.

Pazarlama Danışmanlığı

Ürün veya hizmetlerinizi saha satışı dışındaki yollarla pazarlamak mı istiyorsunuz ya da saha satışlarınızı arttırmak mı istiyorsunuz? Innovmar olarak biz size ihtiyacınız olan en doğru pazarlama araçlarını sunarak hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz. 

Sosyal Medya Yönetimi

İletişim kurmak için belki de en ucuz ve hızlı yol sosyal medya. Doğru iletişim kurmak ise her sektörde olduğu gibi işin uzmanları tarafından yapılmalı.

Drone Çekimi

Ekibimizin en ayakları yere basmayan üyesi Drone! Drone çekimi ile işletmenizi tanıtabilir, proje alanınızı gösterebilir, düzenlediğiniz organizasyonları unutulmaz kılabilirsiniz.